Profil, Certifikáty

Spoločnosť ALCO.SK, s.r.o. vznikla transformáciou živnostenskej činnosti na právnu formu: spoločnosť s ručením obmedzeným. Prvotná myšlienka tohto webu vznikla v roku 2006 na základe dlhoročných skúseností v oblasti automobilovej ochrany. Spoločnosť ALCO.SK, s.r.o. sa zaoberá sa predovšetkým ochranou vozidiel, montážou autoalarmov, GPS systémov, elektronických tajných vypínačov (imobilizérov), parkovacích systémov, hands free sád a ostatného auto-elektro príslušenstva.

Našim prvoradým cieľom je kvalita odvedenej práce a spokojnosť zákazníka po všetkých stránkach. Všetky komponenty ktoré montujeme a predávame sú dlhodobou praxou overené a ich funkčnosti sa teší veľa spokojných zákazníkov. Samozrejmosťou je poskytovaný kvalitný záručný aj pozáručný servis, ako aj technická podpora ku nainštalovaným systémom a zariadeniam.

Spoločnosť ALCO.SK, s.r.o. vlastní licenciu na prevádzkovanie technickej služby vydanú a obnovovanú Krajským riaditeľstvom Policajného zboru v Trenčíne v rozsahu činnosti § 7 ods. 1 zákona č.473/2005 Z.z. o súkromnej bezpečnosti pre projektovanie, montáž, údržba, revízia, oprava. 

Získané certifikáty od roku 1996:

Vložiť komentár