SOS Partner GENERALI, a.s.

Od roku 2015 sme sa stali oficiálnym a certifikovaným partnerom pre poisťovňu Generali, a.s. v oblasti inštalácií telematických zariadení pre celoeurópsky program SOS Partner. Tento program je na Slovenskom trhu novým produktom poistenia vozidla, bezpečnosti jazdy a odmeňovania vodičov, ale v rámci Európy funguje už niekoľko rokov. Pre viac informácií navštívte oficiálnu stránku programu na www.generali.sk.
V prípade dopravnej nehody môže zachrániť aj život
V prípade vážnej nehody automaticky posiela pomoc. Asistenčná služba je na dopravnú nehodu upozornená automaticky, ak je sila nárazu minimálne 2,5 G. Vtedy sa bezprostredne skontaktuje s posádkou vozidla s cieľom zistiť zdravotný stav posádky a mieru poškodenia auta.
Pri nepojazdnosti vozidla zabezpečí potrebnú servisnú pomoc
V prípade núdze stlačením jedného tlačidla na zariadení zabezpečí napríklad dočerpanie paliva, výmenu pneumatiky, odtiahnutie vozidla, náhradnú dopravu a iné služby. Asistenčná služba prednostne reaguje na všetky podnety prichádzajúce z namontovaného zariadenia. Do pár minút sa cez mikrofón skontaktuje s posádkou auta a po vzájomnej dohode posiela na miesto poruchy potrebnú pomoc.

Podrobnejšie informácie nájdete na tomto odkaze:

https://www.generali.sk/sk/pre-obcanov/auto-poistenie/sos-partner/

Vložiť komentár