Connex Blue Pro

Je služba určená pre zákazníkov s maximálnymi požiadavkami na bezpečnosť s ponukou kompletného súboru užívateľských funkcií.
bs_tg_ortungssystem_cobra_connex_7Prostredníctvom kombinácie technológií GPS a GSM zaisťuje maximálnu ochranu vozidla v spolupráci s pultom bezpečnostnej služby v celej Európe. Systém detekuje GSM rušenie, umožňuje blokovanie motora a prenos poplachovej informácie z autoalarmu vozidla užívateľovi. Je využité nezávislé blokovanie motora prostredníctvom karty vodiča. Ak je automobil odcudzený pomocou originálnych kľúčov a karta vodiča je mimo dosahu vozidla, bude pri pohybe vozidla odoslané poplachové hlásenie na pult bezpečnostnej služby.
Aktívny systém automaticky rozpozná neoprávnený pohyb vozidla a spustí krádežovú procedúru.

Užívateľ môže prostredníctvom webovej aplikácie využívať služby lokalizácie vozidla, nastavenie poplachovej zóny, nastavenie limitu rýchlosti, nastavenie transportného a servisného režimu, nastavenie komunikačných prostriedkov, diaľkovú aktiváciu/deaktiváciu systému atď.

Minimálna dĺžka trvania poskytovaných služieb je 1 rok.

Pre prihlásenie sa do webovej alebo užívateľskej aplikácie zadajte zákaznícké číslo uvedené na zmluve a následne heslo, ktoré ste obdržali v aktivačnej SMS. V prípade, že heslo neviete, kontaktujte prosím zákaznícku linku a požiadajte operátora o prístupové kódy.

bluepro

tlacidlo_formulartlacidlo_zavolajtema

Vložiť komentár