Connex Yellow

Táto základná služba je určená pre zákazníkov, ktorí požadujú maximálne jednoduchú a pohodlnú obsluhu za priaznivú cenu.
bs_tg_ortungssystem_cobra_connex_7Služba zaisťuje základnú ochranu vozidla v spolupráci s pultom bezpečnostnej služby. V okamihu aktivácie poskytovateľ nastaví systém Connex tak, že v prípade vzniku poplachového hlásenia je upozornený pult bezpečnostnej služby, ktorý potom kontaktuje užívateľa prostredníctvom telefónnych čísel zadaných v Objednávke služby. Operátor pultu bezpečnostnej služby overí, či sa jedná o skutočný alebo falošný poplach a nastaví transportný režim, alebo aktivuje protikrádežovú procedúru. V prípade nájdenia odcudzeného vozidla môže užívateľ požiadať o stráženie vozidla. Užívateľ má možnosť lokalizovať svoje vozidlo prostredníctvom PDA, alebo mobilného telefónu.

Minimálna dĺžka trvania poskytovaných služieb je 1 rok.

Pre prihlásenie sa do webovej alebo užívateľskej aplikácie zadajte zákaznické číslo uvedené na zmluve a následne heslo, ktoré ste obdržali v aktivačnej SMS. V prípade, že heslo neviete, kontaktujte prosím zákaznícku linku a požiadajte operátora o prístupové kódy.

yellow

tlacidlo_formulartlacidlo_zavolajtema

Vložiť komentár