Profesionálny autoalarm

IMG_6616Jednocestné autoalarmy ponúkame vrátane inštalácie do všetkých typov a ročníkov vozidiel, vrátane motocyklov, nákladných vozidiel, alebo stavebnej techniky. Pred inštaláciou autoalarmu musí byť vozidlo bez porúch na centrálnom zamykaní a inej elektroniky, nakoľko by nainštalovaný autoalarm mohol vykazovať upozorňujúce nežiaduce informácie na tieto chyby.

Ponúkaný systém spĺňa všetky parametre moderného zabezpečenia vozidla v základnej rovine, ktorá je určená pre zákazníkov s predstavou nižšej ceny za zabezpečenie, spĺňajúci základnú ochranu neoprávneného vniknutia do vozidla s blokáciou štartovania. Ponúkaný systém je plne akceptovateľný poisťovňami pre účely havarijného poistenia motorového vozidla.

Podľa typu a ročníku vozidla ponúkame 2 základné modely zabezpečenia jednocestným systémom:

  • ALCO_B06jednocestný systém ALCO-B06: je moderný zabezpečovací systém pre novšie vozidlá, ovládaný originálnym kľúčom od vozidla je s výstupom poplachu na sirénu. Autoalarm je postavený na kvalitnom základe a obsahuje zálohovú bezdrôtovú sirénu pre prípad odpojenia batérie vozidla. Bezdrôtová siréna umožňuje inštaláciu do vozidla bez nutnosti ťahania kabeláže z kabíny vozidla do motorového priestoru. Nie je možné ju zlodejom odstrihnúť ! Systém má príjemnú akustickú signalizáciu uzamknutia vozidla s optickou signalizáciou na palubnej doske. V prípade poruchy ovládača, alebo jeho straty je pre tento prípad možné zariadenie odblokovať pomocou PIN kódu na bezpečnostnej karte s návodom pre jeho použitie. Tento systém je veľmi obľúbený a maximálne spoľahlivý.
  • ALCO_B05_1jednocestný systém ALCO-B05: je moderný zabezpečovací systém pre staršie vozidlá, ovládaný pomocou prídavného ovládača v počte 2ks. Výstup poplachu je riešený na drôtovou zálohovanú sirénu. Autoalarm je postavený na kvalitnom základe a obsahuje zálohovú sirénu pre prípad odstrihnutia, alebo odpojenia batérie vozidla. Systém má príjemnú akustickú signalizáciu uzamknutia vozidla s optickou signalizáciou na palubnej doske. V prípade poruchy ovládača, alebo jeho straty je pre tento prípad možné zariadenie odblokovať pomocou PIN kódu na bezpečnostnej karte s návodom pre jeho použitie.

K jednocestných autoalarmov je možné doplniť pre zvýšenie ochrany nasledovné moduly:

  • alco-xKomunikačný GPS modul ALCO-X, je ideálnym doplnkom pre oznámenie narušenia vozidla majiteľovi.
  • polohovyDigitálny polohový snímač, ktorý si zapamätá polohu vozidla pri zapnutí alarmu a akúkoľvek zmenu voči tejto polohe vyhodnotí ako poplach. Chráni tak auto pred odtiahnutím, alebo jeho umiestnením na zdvihák pri krádeži kolies. Zmena polohy musí trvať cca 2-3 sekundy, nie je teda citlivý na rozkývanie auta napr. pri silnom vetre. Kalibrácia snímača nastane po 3 minútach po aktivácii alarmu alebo vypnutí zapaľovania. Je teda možné zatiaľ pohodlne vykladať batožinu z vozidla.
  • l3Ultrazvukový detektor kabíny vozidla, dokonale chráni interiér pred zlodejom, ktorý vnikne do vozidla cez okno, bez poškodenia zámku dverí.
  • UnknownTlačidlové zabezpečenie OBD zásuvky: ALCO-B01 je jednoduchý a vhodný doplnok k zabezpečeniu. Mechanický prepínač je nainštalovaný na skrytom mieste palubnej dosky. Slúži na znemožnenie pripojenia nežiaduceho počítača na palubný systém vozidla a tak sťažiť konanie zlodeja.

tlacidlo_formular

tlacidlo_zavolajtema

Vložiť komentár