Parkovacie senzory

senzoryVážení zákazníci, v našej ponuke je aj montáž parkovacích senzorov. V dnešnej dobe je na trhu niekoľko výrobcov a dodávateľov týchto produktov. Ceny týchto produktov začínajú už od pár desiatok eur. V tomto prípade je nutné myslieť na pravidlo: cena je priamo úmerná kvalite!

Inštalujeme iba kvalitné parkovacie senzory s dlhoročnou bezporuchovou funkčnosťou. Parkovacie senzory, ktoré máme v ponuke sú používané ako originálne príslušenstvo výrobcami automobilov TOYOTA, NISSAN, RENAULT, MITSUBISHI, SUZUKI, a variantu s montážou zo zadnej strany bez vonkajšej obruče  nájdete dokonca aj u vozidiel VW, ŠKODA, AUDI, SEAT.

Inštalujeme zadné aj predné parkovacie senzory. Garantujeme profesionálnu montáž a samozrejme aj kvalitu samotného tovar.

Senzory sa aktivujú automaticky pri zaradení spiatočky. Riadiaca jednotka senzorov sa nachádza vo vnútri vozidla, pre prechod z exteriéru je použitá originálna priechodka vo Vašom vozidle.

V prípade montáže predných parkovacích senzorov sa senzory sa aktivujú stlačením nainštalovaného tlačidla na palubnej doske, alebo brzdového pedálu a podľa typu vozidla aj od rýchlosti pod cca 15km/h /pri použití CANbus prevodníka.

Inštalované parkovacie snímače je možné na prianie zákazníka lakovať do farby vozidla.

Ponúkame montáž 2 druhov prevedenia senzorov a to, pre vonkajšiu montáž a pre vnútornú montáž zo zadnej strany nárazníka:

parkovacie_senzory_alco

Senzory vydávajú príjemný akustický signál pri variante predných aj zadných senzorov ľahko rozlíšiteľný výškou tónu vydávaného reproduktorom.

Inštalácia zadného parkovacieho senzora je podľa typu vozidla v priemere cca 3-4hodiny.

tlacidlo_formular

tlacidlo_zavolajtema

 

 

 

 

Vložiť komentár